Arttime Web Sitesine Hoş Geldiniz

ARTTİME HAKKINDA

Arttime Ofis Mobilyaları firması olarak, ofisinizin giyimi sayılabilecek Ofis masaları, Ofis koltuklar,Ofis çalışma masaları, Büro bekleme koltukları, Ofis kanepe takımları, Klasik ve Modern Ofis takımları, Klasör dolapları vb. ürünlerin tasarım ve satış-pazarlamasını profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ofisinizin ihtiyacı olan doğru ürün grublarını uygun maliyetle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Zamanın sizler için değerli olduğunun farkındayız, söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, işlerinizi büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız üretimlerin her zaman arkasında duruyoruz. Ürünlerin montaj sonrası doğabilecek hatalara karşı 2 (iki) yıl firmamız garanti vermektedir.Gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler ağına bir yenisini eklemeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı, yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesiyle olacaktır.